"GalNet" - провайдер якісного високошвидкісного Інтернету

 Провайдер якісного високошвидкісного Інтернету "GalNet"

GalNet надає своїм абонентам лише високоякісні телекомунікаційні послуги. Високий професійний рівень технічних спеціалістів GalNet, унікальний досвід та використання новітніх технологій є запорукою стабільності та основою впевненості компанії у завтрашньому дні. GalNet робить все для того, щоб його абоненти були задоволеними!

 


"Галицькі мережі" - проектування, будівництво та обслуговування телекомунікаційних мереж, ІТ-послуги

Компанія мережевих рішень та ІТ-послуг "Галицька інформаційна мережа"

Компанія, якій можна довірити проектування, будівництво та обслуговування телекомунікаційних кабельних мереж різних рівнів (від абонентського до магістрального), а також різноманітні ІТ-послуги. 
На сьогоднішній день компанія обслуговує кабельні мережі провайдерів кабельного телебачення та Інтернету у багатьох містах Західної України. Використовуючи досвід та знання компанії, її партнери успішно нарощують свій бізнес, незважаючи на посилену конкуренцію на ринку телекомунікацій.


"CapEx/OpEx" - система відслідковування рахунків та платежів

CapEx/OpEx - система відслідковування рахунків та платежів

Проста та доступна аплікація для контролю за поточними витратами на підприємстві будь-якого розміру. Можливість створення свого власного сценарію погодження рахунків до оплати залежно від природи рахунка, його суми, підрозділу підприємства тощо."Shoplist" - каталог Інтернет-магазинів України

 Каталог Інтернет-магазинів України

Якщо Ви бажаєте придбати товар в Інтернеті, то Вам необхідний зручний і повний список Інтернет-магазинів України. Ми пропонуємо Вам відвідати Каталог Інтернет-магазинів України. Наш каталог допоможе Вам швидко і зручно знайти необхідний Інтернет-магазин у відповідності з Вашими запитами.
У нас Ви знайдете магазини: косметики і парфумерії, засобів зв'язку, все для дітей, товарів для спорту, побутової техніки, комп'ютерної техніки, книг, дисків та багато чого іншого.
Вдалих Вам покупок!
www.shoplist.com.ua


Каталог сайтів femina.com.ua