Контакти. Нашу продукцію Ви завжди можете замовити через форму замовлення на сайті, за телефонами +380 (95) 260 17 61 та +380 (73) 102 78 08 (з 9.00 до 18.00 у будні дні) або електронною поштою sales@faynimaneli.com. Також Ви можете надіслати нам повідомлення з замовленням у соціальних мережах.


Доставка кур'єром по Львову

Кур'єром доставляємо всі товари, замовлені у Львові, без вийнятків. Це найшвидший та найзручніший для наших покупців вид доставки.

Вартість. Доставка товарів безкоштовна в усіх випадках, коли вартість замовлення становить 1000 грн та більше. При меншій вартості доставка коштуватиме 45 грн. Вартість доставки лише акційних товарів на будь-яку суму - 45 грн.

Термін. Зазвичай замовлення доставляються наступного робочого дня (доставляємо з понеділка по п'ятницю), але трапляється, що з певних причин доставка може зайняти до 3 робочих днів. У кожному випадку наш працівник зв'яжеться з вами для погодження зручних для вас дати та часу доставки.

Оплата. Розрахунок із кур'єром проводиться лише готівкою. У підтвердження оплати ми видаємо вам товарний чек.

 

Доставка по Україні: "Укрпошта"

Зі зрозумілих причин, "Укрпоштою" не доставляємо товари, які легко можна розбити. Горнятка "Укрпоштою" не доставляємо.

Вартість. Доставка товарів відбувається вийнятково за умови повної передоплати. Доставка безкоштовна, коли вартість замовлення становить 1000 грн та більше. При меншій вартості доставку оплачує покупець.

Вартість простої непріоритетної доставки на суму до 1000 грн та при масі до 1 кг становить 12,90-23,50 грн (за тарифами "Укрпошти"). 

Термін. Зазвичай замовлення відправляються наступного робочого дня (відправляємо з понеділка по п'ятницю), але трапляється, що з певних причин відправлення може зайняти до 3 робочих днів. Кожного разу наш працівник зв'яжеться з вами для погодження умов доставки.

Оплата. Відправлення товару відбувається тільки після повної передоплати на наш рахунок за вказаними у листі-підтвердженні замовлення реквізитами. В упакування з замовленням ми кладемо товарний чек, який є підтвердженням оплати товару.


Доставка по Україні: транспортні компанії

Співпрацюємо з усіма транспортними компаніями, але перевагу надаємо компанії "Нова Пошта".

Вартість. Доставка товарів до складу транспортної компанії у Вашому місті безкоштовна при передоплаті, коли сума замовлення становить 1000 грн та більше. При меншій сумі замовлення вартість доставки становить 45 грн. При замовленні доставки за конкретною адресою доставку оплачує покупець. 

При відправлені замовлення накладною оплатою (оплата в момент отримання замовлення), коли сума замовлення становить 1000 грн та більше, вартість доставки становить 45 грн. При меншій сумі замовлення вартість доставки становить 60 грн. При замовленні доставки за конкретною адресою доставку оплачує покупець. 

Термін. Зазвичай замовлення відправляються наступного робочого дня (відправляємо з понеділка по п'ятницю), але трапляється, що з певних причин відправлення може зайняти до 3 робочих днів. Кожного разу наш працівник зв'яжеться з вами для погодження умов доставки.

Оплата. Відправлення товару відбувається тільки після повної передоплати на наш рахунок за вказаними у листі-підтвердженні замовлення реквізитами або при замовленні накладної оплати. В упакування з замовленням ми кладемо товарний чек, який є підтвердженням оплати товару.

 

Доставка за межі України

Транспортні компанії. Співпрацюємо з усіма транспортними компаніями, але перевагу надаємо компанії "Міст Експрес".

Вартість. Доставка товарів відбувається вийнятково за умови повної передоплати. Доставку у всіх випадках оплачує покупець.

Термін. Зазвичай замовлення доставляються наступного робочого дня (відправляємо з понеділка по п'ятницю), але трапляється, що з певних причин відправлення може зайняти до 3 робочих днів. У кожному випадку наш працівник зв'яжеться з вами для погодження умов доставки.

Оплата. Наш працівник зв'яжеться з вами електронною поштою для погодження умов оплати та організації доставки.


Кожне замовлення та побажання стосовно доставки розглядаємо окремо, тож дослухаємось до Ваших пропозицій стосовно конкретної доставки.

 

Згідно з ЗУ "Про захист прав споживачів", Ви можете повернути непошкоджений товар до магазину упродовж 14 днів.