Історії

Dresses sales

 

У нашому асортименті з'явились новинки: трикотажні сукні з вишивкою.

До кінця січня 2016 року на всі сукні діють спеціальні ціни - знижки до 30%!

Детальніше

Час зимових подарунків!

10 груд. 2015 23:19:00

Winter Holidays


Ось і цього року ми дочекались холодної зимової передсвяткової пори. Незважаючи на всі проблеми та негаразди, ми готуємось до Миколая, Нового Року та Різдва, хочемо зробити приємне і собі, і нашим рідним та близьким.  


В нашій онлайн-крамничці Ви можете вибрати у подарунок: модні футболки та кашкети, стильні сукні, корисні торбинки, добрі книги та файні горнятка, а й навіть цілий подарунковий набір!

Детальніше

Створи своє горня!

1 серп. 2014 20:22:40

Customize your mug!


У важкі та складні часи ми живемо. Як ми можемо хоч трохи підняти настрій нашим рідним та близьким? Звичайно, подарувавши їм горня! Адже горнятко гарячого чаю чи кави, а особливо в теплому родинному колі за приємною розмовою, допоможе забути всі негаразди.


Не забудьте додати на горня свій напис - ім'я чи побажання! Для цього Вам потрібно вибрати у меню "додайте свій напис". Наш працівник Вам передзвонить для уточнення, що саме Ви бажаєте написати, додати чи змінити у тексті дизайну.

Детальніше

Anniversary of Svit Dytyny


Минулої п'ятниці, 6 грудня, відбулась урочистість з нагоди 20-річчя видавництва "Світ Дитини".


Львівська письменниця Оксана Думанська представила дві нові книги: "Попелюшка в домашніх капцях" і "Принцеса Горошинка".

Детальніше

Горнятка до читання

5 лист. 2013 14:20:08

FM Store Home Page


Файне горнятко до файної книги! Насолоджуйтесь читанням та зігрівайтесь гарячим напоєм! Книги та горнятка до читання!

Детальніше

FM Store Home Page


Файні горнятка відтепер у нашій крамничці! Горнятко гарячого чаю чи молока зігріє руки та серце! Твоє горнятко поспішає до тебе! 

Детальніше

Трипілля

8 серп. 2013 00:24:21

Trypillia

 

Що ми знаємо про Трипілля? Що це за період такий? Що за люди тоді жили і яке вони мають до нас відношення? Чому нам потрібно про це знати та пам'ятати?

 

Нашою серією "Україна: Трипілля" ми демонструємо, що ми хочемо знати та пам'ятати нашу історію, наших предків та пишаємось нашим мистецтвом:


Футболка чоловіча "Україна. Трипілля" 

Футболка "Україна. Трипільські символи", вишивка 

Кашкет "Україна. Трипільські символи: олень", вишивка 

 

 

Детальніше

Banduryst

 

Мабуть, немає більш таємничого та самобутнього музичного інструмента, аніж українська бандура. Немає також жодного музичного інструмента, який би мав таку ж складну долю, адже бандурництво завжди вважалось символом волелюбності українського народу.


А виглядали колись бандуристи ось так:


Футболка чоловіча "Бандурист"

Футболка дитяча "Бандурист"

 

 

Детальніше